logo

  • slider
  • slider
  • slider

PVC ŞERİT PERDE - PVC ŞERİT KAPI

Kullanım amacları kuş, sinek ,toz , ses ve haşere gibi istenmeyen dış etkenlerin engellemesinde uygulama , kullanım ve maliyet açıısndan işletmeleri yormayan etkin bir çözüm olarak düşünülebir.

PVC Şerit Perdeler, Kullanılacak sıcaklık değerine , uygulama yapılacak bölgenin özelliklerine ve kullanım amacına göre çeşitlilik göstermektedir.


PVC Şerit Perdeler Standart, Polar , Süper Polar ve Renkli şeritler olarak bir kaç gruba ayrılabilir. Kullanım amacları kuş, sinek ,toz , ses ve haşere gibi istenmeyen dış etkenlerin engellemesinde uygulama , kullanım ve maliyet açıısndan işletmeleri yormayan etkin bir çözüm olarak düşünülebir.


PVC Şeritler Seçilirken sistem üreticisinden bilgi alarak yönlendirmesine başvurulmasında fayda vardır.

PVC Şerit Perdeler, Kullanılacak kapının genişliğine göre enini ve milimi artırılabilir. kapı büyüdükçe bini miktarını artırmakta fayda vardır.

PVC Şerit Perdeler Genelde sıcak ve soğuk havanın kesiştiği noktada uygulanır .Genel olarak şöyle bir düşünce vardır. Pvc Şerit Perde rüzgarı kesermi? Pvc Şerit perdelerin uygulama yapıldığı yerdeki rüzgarın şiddetine göre pvc perdeler oynar buda mekanizmanın yukarıda sabit bağlı, aşağısının boşta olmasından kaynaklanır.


Ürünler