logo

azimyapi -pvcflex

feature image

hakkımızda

FİRMA PROFİLİ

Firma politikamız en kaliteli ürünü uygun fiyata müşterilerimize ulaştırmak istemekteyiz. Extruflex markalı ürünler satmaktayız ve ürünlerimiz hem kalite olarak hemde gıda güvenliği açısından dünyada en iyi PVC Şerit olarak kabul görmüştür.

Azim Yapı; 2007 de yazılmaya başlanan bir başarı öyküsü; Kendi imalatı ve bunun yanında temsil ettiği uluslar arası firmaların ürünlerini deneyimli kadrosuyla Yapı ve Soğutma sektörüne hizmet vermektedir. AZİM YAPI kalite anlayışını kanıtlamış firmadır. AZİM YAPI; olarak hedeflerimiz " Kalitenin sürekliliğini sağlamak" Müşteri işlerine değer vermektir. Müşteri memnuniyetini her zaman kendisi için hedef edinen AZİM YAPI yaptığı tüm işlerde garanti ve anında servis güvencesi vererek, bundan sonraki faaliyet hayatında da edinmiş olduğu güvenilir ve istikrarlı yapısından taviz vermeden kalıcı hizmetler vermeye devam edecektir.


PVC ŞERİT PERDELERİN KULLANIM YERLERİ:

Ticari ve Endüstriyel Binalarda Fabrika, İşletme, Gıda Tesisleri, Soğuk Depolar, Frigofrik Araçlar, Depo ve Antrepolar, Süpermarketler, Marketler, Dükkanlar, Dağıtım Merkezleri...


PVC ŞERİT PERDELER SİZE NE KAZANDIRIR?

Sıcak ve soğuk ısı kaybnı azaltır.Hava sirkülasyonunu (ceryan) keser; gürültüye, toza, haşaratlara karşı kontrol sağlar, çevresel zararlara karşı optimum pratik ve ucuz bir çözümdür. PVC şerit perdeler % 75 ışık geçirgenliği sayesinde, kapı ve mahal geçişlerinde, hem araç (forklift transplet vs), hemde insan trafiği açısından yüksek güvenlik arz eder. PVC şerit perdeler esnek yapıları sayesinde giriş ve çıkışlarda iş akışına engel bir durum yaratmaz. Hemde diğer etkenlere karşı koruma sağlar, ısı farkının olduğu iki mahal arasında son derece optimum ve verimli bir ısı tutumu sağlar.