logo

  • slider
  • slider

PVC KAYNAK PERDESİ

Kullanım alanları genelde sıcak işlem yürüten fabriklar olup , etrafta çalışan insanların kaynak ışığından etkilenmemesidir.

PVC Kaynak Perdeleri, Kullanım alanları genelde sıcak işlem yürüten fabriklar olup , etrafta çalışan insanların kaynak ışığından etkilenmemesidir. Çalışan kişinin etrafını pvc kaynak perdesi yada levha perdelerle kapatılarak izole edilmektedir.


PVC Kaynak Perdeleri, 2 mm kalınlığında , 20 cm 30 cm ve 120 cm enlerinde olup şeritlerin boyları 50 metre, levhanın boyu ise 20 metredir. Kaynak perdelerinin renkleri kırmızı olmakla birlikte isteğe bağlı olarak yeşil ve siyah renktede getirilebilmektedir.


PVC Kaynak Perdeleri, Bu şeritlerin ve levhaların en önemli özelliği alev yürümeme özelliği mevcuttur. Her kırmızı perde kaynak perdesi değildir. İçsel değer olarak ve dayanmımları açısından özel bir malzemedir.


PVC Kaynak Perdeleri, Modüller halinde hazır bir biçimde satıldığı gibi kesilmemiş rulo halinde de satılmaktadır. Genelde uygulama açısından insan ve araç trafiğinin olmadığı yerlerde levha ile kapatılır diğer kısılar ise şeritlerle kapatılmaktadır. Teknik özellikleri ile ilgili olarak sayfamızı ziyaret ederek detaylı bilgi alabilirsiniz.


Ürünler