logo

  • slider
  • slider
  • slider
  • slider

PVC ENDÜSTRİYEL BÖLMELER

Kullanım alanları genelde fabrika içleri olup sıcaklık farkının olduğu yerlerde kullanılır.

PVC Endüstriyel Bölmeler, Kullanım alanları genelde fabrika içleri olup sıcaklık farkının olduğu yerlerde kullanılır. 137 cm eninde 0,8 ve 1 mm kalınlığında olup kapatılacak bölgenin eni ve boyuna göre birleştirilerek yapılmaktadır.


PVC Endüstriyel Bölmeler, Film pvc ler kaynak sistemi ile birleştirilerek kenarlarına branda kaynatılmaktadır.Rulo boyları 30 metre olup istenilen ebatlara ulaşılabilmektedir.Uygulama esnasında kolaylıkla gerdirilerek cam gibi şeffaf ve şık durmakla birlikte kırılma tehlikesi olmadığından çok kulllanılan bir ürüdür.


PVC Endüstriyel Bölmeler, Uygulama esnasında kenarlarında konstrisyonlara üstten, alttan ve kenarlardan gerdirilimektedir. Fabrika uygulamalarında genelde yerden 120 cm lik kısmı saç ile dönülmekte çünkü çarpmalar ve geçiş esnasında sürtünmeden dolayı doğabileek yırtılma ve tahriplerde bu şekilde önlenmiş olacaktır.


PVC Endüstriyel Bölmeler, Birçok uygulaması mevcuttur bu bölmeler sabit olabildiği gibi sürgülü de olabilmektedir. 2 tip sürgülü mekaniması vardır 1 inci uygulama yukarıya bir kanal döşenerek pvc filmler bu kanal içerisinde hareket edebilir 2inci uygulama ise imalat aşamasında branda üzerine uygulanmış kapsüllerle içerisinden çelik tel geçirerek sürgülü hale getirilebilmektedir.


Ürünler