logo

  • slider
  • slider

SERVİS KAPISI

Kullanım alanları genelde et, tavuk, balık ve gıda işletmelerinde kullanılmaktadır, Otel projelerinde mutfak kapısı ve işleme tesislerinde personel geçiş kapısı olarak kullanılır.

Flıp - Flop Kapı ve Ofis Kapısı; Çarpma kapılarının dolgu malzemesi poliüratan dolgulu , 40-42 dansite yoğunluğundadır . Yüzey malzemesi olarak poli-poli , paslanmaz , ve pvc yüzeyli olarak 3 ayrılmaktadır. kanat kalınlığı 40 mm dir.


Flıp - Flop Kapı; Çarpma kapılarının menteşe özelliği açısından iki tarafa da açılabilir ve 90 derecede durma özeliği vardır . Kapıların darbeye dayanımı açısından polietilen yada paslanmaz tekmelikleri mevcuttur. Kapı kenarlarında kullanılan conta ile hava , koku sirkilasyonu minimize edilmeye çalışılmıştır. Kapının açılıp kapanması için polietilenden itme kolu ve gözetleme penceresi mevcuttur. Kapılar genelde Ral 9002 standart rente olmakla birikte sarı renkte de yapılabilmektedir.Tek kanat ve çift kanat olarak imalat yapılabilmktedir.


Ofis Kapısı; Kullanılan malzeler flıp-fllop kapılarla aynı özellikte olup aksesuar istenilen ebat ve özelliğe göre imalat yapılabilmektedir.Kullanım alanı aynı olmakla birlikte tek kanat ve çift kanat yapılmakta ve kilit mekanizması mevcuttur.Ürünler